ECE-A1AN331UB
ECE-A1AN331UB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1AN331UB+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 330uf SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1AN331UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN331UB ECE-A1AN331UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 330uf SU BI-POL