ECE-A1AN332U
ECE-A1AN332U Panasonic Electronic Components
ECEA1AN332U
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.09 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.853 A @ 10 kHz
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.09 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.853 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN332U ECE-A1AN332U Виробник : Panasonic ECEA1AN332U Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 3300uF SU BI-POL