Продукція > PANASONIC > ECE-A1AN471UB
ECE-A1AN471UB
ECE-A1AN471UB Panasonic
ABA0000C1053-947510.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 470uf SU BI-POL
на замовлення 463 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1AN471UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN471UB ECE-A1AN471UB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1AN471UB+7+WW Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL