ECE-A1CKA100B Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0020+ECEA1CKA100B+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 10uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1CKA100B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CKA100B ECE-A1CKA100B Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 10uF SU SU BI-POL