Продукція > PANASONIC > ECE-A1CKN4R7I
ECE-A1CKN4R7I
ECE-A1CKN4R7I Panasonic
ABA0000C1056-947517.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4.7UF 16V
на замовлення 1271 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 20 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 34 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CKN4R7I ECE-A1CKN4R7I Виробник : Panasonic Industry ABA0000C1056.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 20 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 34 mA @ 10 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
ECE-A1CKN4R7I ECE-A1CKN4R7I Виробник : Panasonic aba0000c1056.pdf Cap Aluminum Lytic 4.7uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 2.5mm 0.02A 1000h 85°C Ammo
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V