ECE-A1CN102UB
ECE-A1CN102UB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1CN102UB+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 1000uf SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1CN102UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CN102UB ECE-A1CN102UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 1000uf SU BI-POL