Продукція > PANASONIC > ECE-A1CN330UB
ECE-A1CN330UB
ECE-A1CN330UB Panasonic
ECEA1CN330UB
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 33uF SU BI-POL
на замовлення 3332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 136 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1CN330UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CN330UB ECE-A1CN330UB Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1CN330UB Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 136 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
ECEA1CN330UB ECEA1CN330UB Виробник : PANASONIC ECEA1HN4R7U.PDF Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; bipolar; THT; 33uF; 16VDC; Ø5x11mm; ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: THT
Manufacturer series: SU
Capacitance: 33µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 80mA
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 16V DC