ECE-A1CN470UB
ECE-A1CN470UB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1CN470UB+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 47uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1CN470UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CN470UB ECE-A1CN470UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 47uF SU BI-POL