Продукція > PANASONIC > ECE-A1EKA330B
ECE-A1EKA330B
ECE-A1EKA330B Panasonic
ABA0000C1050-947578.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 25VDC 33uF SU SU BI-POL
на замовлення 2465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1EKA330B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKA330B ECE-A1EKA330B Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1EKA330B Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL