ECE-A1EKA330I
ECE-A1EKA330I Panasonic Electronic Components
ECEA1EKA330I
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 25VDC 33uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1EKA330I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKA330I ECE-A1EKA330I Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 25VDC 33uF SU SU BI-POL