Продукція > PANASONIC > ECE-A1EKN220
ECE-A1EKN220
ECE-A1EKN220 Panasonic
ABA0000C1056-947517.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 22uF SU SU BI-POL
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1EKN220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKN220 ECE-A1EKN220 Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1EKN220 Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL