ECE-A1EKS101Q
ECE-A1EKS101Q Panasonic Electronic Components
KS-A_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKS101Q ECE-A1EKS101Q Виробник : Panasonic Electronic Components KS-A_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 119 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
ECE-A1EKS101Q ECE-A1EKS101Q Виробник : Panasonic KS-A_Series_DS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 100uF SU
Мінімальне замовлення: 10
ECE-A1EKS101Q ECE-A1EKS101Q Виробник : Panasonic aba0000c1059.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 5mm) Radial 5mm 85mA 1000h 85°C Automotive AEC-Q200 Ammo
товару немає в наявності
товару немає в наявності