ECE-A1EKS220B
ECE-A1EKS220B Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1EKS220B+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 22uF SU.
Інші пропозиції ECE-A1EKS220B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKS220B ECE-A1EKS220B Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 22uF SU