ECE-A1EN222UE
ECE-A1EN222UE Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1EN222UE+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 2200uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1EN222UE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EN222UE ECE-A1EN222UE Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1EN222UE+7+WW Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 2200uF SU BI-POL