Продукція > PANASONIC > ECE-A1EN331UB
ECE-A1EN331UB
ECE-A1EN331UB Panasonic
ECEA1EN331UB
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 330uf SU BI-POL
на замовлення 1198 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1EN331UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EN331UB ECE-A1EN331UB Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1EN331UB Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL