Продукція > PANASONIC > ECE-A1EN4R7U
ECE-A1EN4R7U
ECE-A1EN4R7U Panasonic
ECE-A1zzzU.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4.7UF 25V SU BI-POLAR
на замовлення 20520 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 42.5 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EN4R7U ECE-A1EN4R7U Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-A1zzzU.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 42.5 mA @ 10 kHz