Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKA2R2I
ECE-A1HKA2R2I
ECE-A1HKA2R2I Panasonic
ABA0000C85.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 2.2uF 20%
на замовлення 7319 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKA2R2I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKA2R2I Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C85.pdf Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL