Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKA330I
ECE-A1HKA330I
ECE-A1HKA330I Panasonic
ABA0000C1050-947578.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 33uF 20%
на замовлення 272 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKA330I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKA330I Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C85.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL