Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKA3R3I
ECE-A1HKA3R3I
ECE-A1HKA3R3I Panasonic
KA_Series_Type_A.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 3.3uF 20%
на замовлення 6810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKA3R3I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKA3R3I Виробник : Panasonic Electronic Components KA_Series_Type_A.pdf Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL