ECE-A1HKS220Q
ECE-A1HKS220Q Panasonic Electronic Components
ABA0000C1059.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 22uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1HKS220Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS220Q ECE-A1HKS220Q Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 22uF SU SU BI-POL