ECE-A1HKS3R3B
ECE-A1HKS3R3B Panasonic Electronic Components
ABA0000C89.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 3.3uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1HKS3R3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS3R3B ECE-A1HKS3R3B Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 3.3uF SU SU BI-POL