Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKS3R3I
ECE-A1HKS3R3I
ECE-A1HKS3R3I Panasonic
ABA0000C1059-947582.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 3.3uF SU SU BI-POL
на замовлення 4964 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKS3R3I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS3R3I ECE-A1HKS3R3I Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1059.pdf Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL