Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKS4R7B
ECE-A1HKS4R7B
ECE-A1HKS4R7B Panasonic
ABA0000C1059-947582.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 4.7uF POLARIZED
на замовлення 6367 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKS4R7B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS4R7B ECE-A1HKS4R7B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C89.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL