ECE-A1HKS4R7I
ECE-A1HKS4R7I Panasonic Electronic Components
ABA0000C89.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 4.7uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1HKS4R7I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS4R7I ECE-A1HKS4R7I Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 4.7uF SU SU BI-POL