Продукція > PANASONIC > ECE-A0JKA331
ECE-A0JKA331
ECE-A0JKA331 Panasonic
ECEA0JKA331
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330UF 6.3V MINI ALUM ELECT (KA)
на замовлення 3191 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 221 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKA331 ECE-A0JKA331 Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0JKA331 Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 221 mA @ 10 kHz
на замовлення 737 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
ECE-A0JKA331 Виробник : Panasonic ECEA0JKA331 8*7/6.3V330
ECEA0JKA331 ECEA0JKA331 Виробник : PANASONIC ABA0000C1050.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 6.3VDC; Ø8x7mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø8x7mm
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: KA
Operating current: 0.13A
Height: 7mm
Diameter: 8mm
Terminal pitch: 2.5mm