Продукція > L-COM > ECF504-120AAS
ECF504-120AAS
ECF504-120AAS L-com
ECF504-120AAS_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120""
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120"", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECF504-120AAS ECF504-120AAS Виробник : L-Com ECF504_120AAS_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120""