Продукція > L-COM > ECF504-36AAL
ECF504-36AAL
ECF504-36AAL L-Com
ECF504_12AAL_2D.pdf
Виробник: L-Com
USB Cables / IEEE 1394 Cables USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 36""
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 36"", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECF504-36AAL ECF504-36AAL Виробник : L-com ECF504-36AAL_2D.pdf Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 36""
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG