ECG-C0KB150R
ECG-C0KB150R Panasonic Electronic Components
DS_10_CB%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 8 V
Impedance: 110 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 8 V, Impedance: 110 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.