ECG-C1CB4R7R
ECG-C1CB4R7R Panasonic Electronic Components
DS_10_CB%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 4.7UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 180 MOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 4.7UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 180 MOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.