ECH-A18105JX
ECH-A18105JX Panasonic Electronic Components
ECHAX.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1UF 5% 180VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized
Voltage Rating - AC: 180V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 5% 180VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized, Voltage Rating - AC: 180V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).