ECH-A25305JX
ECH-A25305JX Panasonic Electronic Components
ECHAX.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3UF 5% 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 1.280" (32.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3 µF
Size / Dimension: 1.457" L x 0.650" W (37.00mm x 16.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3UF 5% 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 1.280" (32.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3 µF, Size / Dimension: 1.457" L x 0.650" W (37.00mm x 16.50mm).