ECH-A25605JX
ECH-A25605JX Panasonic Electronic Components
ECHAX.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 6UF 5% 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 1.181" (30.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm)
Capacitance: 6 µF
Size / Dimension: 1.594" L x 0.866" W (40.50mm x 22.00mm)
Capacitance: 6µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6UF 5% 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 1.181" (30.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm), Capacitance: 6 µF, Size / Dimension: 1.594" L x 0.866" W (40.50mm x 22.00mm), Capacitance: 6µF, Size / Dimension: 1.594" L x 0.866" W (40.50mm x 22.00mm).