ECH-S1333JZ
ECH-S1333JZ Panasonic Electronic Components
ECHS%28Z%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm).