ECH-S1334JZ
ECH-S1334JZ Panasonic Electronic Components
ECHS%28Z%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.764" (19.40mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.807" L x 0.394" W (20.50mm x 10.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.764" (19.40mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.807" L x 0.394" W (20.50mm x 10.00mm).