ECH-S1471JZ
ECH-S1471JZ Panasonic Electronic Components
ECHS(Z).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 470PF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 pF
Size / Dimension: 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 470PF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 pF, Size / Dimension: 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm).