ECH-S1562JZ
ECH-S1562JZ Panasonic Electronic Components
ECHS%28Z%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 5600 pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 5600 pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm).