ECH-S1H103GZ
ECH-S1H103GZ Panasonic Electronic Components
ECHS%28Z%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm).