ECH-S1H223GZ
ECH-S1H223GZ Panasonic Electronic Components
ECHS%28Z%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC RADIAL
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.362" (9.20mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC RADIAL, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.362" (9.20mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm).