ECH-U1C682JB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Інші пропозиції ECH-U1C682JB5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
ECH-U1C682JB5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 6800pF 16VDC 5% PPS FILM 0805 |
на замовлення 2975 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| ECHU1C682JB5 | 0805CBB |
на замовлення 37780 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |