ECH-U1H102JB5
ECH-U1H102JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1000PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
на замовлення 3937 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1000PF 5% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H102JB5 ECH-U1H102JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 1000pF 50VDC 5% PPS FILM 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
ECHU1H102JB5 Виробник : PANASONIC O1 O8O5
ECH-U1H102JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH_Panasonic.pdf Конденсатор плівковий smd, С = 1 нФ, Uном(DC), В = 50, Uном(АС), В = 30, Розм = 2,00 х 1,25 х 1,00 мм, Точн., % = 5, Тексп, °C = -55...+125, Тип мат-лу = Поліпропілен сульфід,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: шт
товару немає в наявності
ECH-U1H102JB5 ECH-U1H102JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF