ECH-U1H151JB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Інші пропозиції ECH-U1H151JB5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| ECHU1H151JB5 |
на замовлення 2900 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
товару немає в наявності |
ECH-U1H151JB5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 150pF 50VDC 5% PPS FILM 0805 |