ECJ-0EB0J224K
ECJ-0EB0J224K Panasonic Electronic Components
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції ECJ-0EB0J224K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EB0J224K ECJ-0EB0J224K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF