Продукція > ECJ > ECJ-1VB1A224K
ECJ-1VB1A224K
ECJ_(General).pdf
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECJ-1VB1A224K
Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції ECJ-1VB1A224K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ1VB1A224K Виробник : PANASONIC
ECJ-1VB1A224K ECJ-1VB1A224K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_(General).pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.22 µF