ECJ-2FB1A226M
ECJ-2FB1A226M Panasonic Electronic Components
ECJ%28HighCapacitance%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 22UF 10V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 10V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 22 µF.
Інші пропозиції ECJ-2FB1A226M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB1A226M ECJ-2FB1A226M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ%28HighCapacitance%29.pdf Description: CAP CER 22UF 10V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF