Продукція > ECJ > ECJ-2FB1E105K
ECJ-2FB1E105K
ECJ%28HighCapacitance%29.pdf
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECJ-2FB1E105K
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції ECJ-2FB1E105K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ2FB1E105K Виробник : Panasonic SMD
ECJ-2FB1E105K ECJ-2FB1E105K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ%28HighCapacitance%29.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF