ECK-A3A821KBP
ECK-A3A821KBP Panasonic Electronic Components
ECC%2CECK_HighVoltageCap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 820PF 1KV Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 820 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 1KV Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 820 pF.