ECK-A3F102MEH Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 1000PF 3KV Y5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 3KV Y5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.