ECK-ATS101MB
ECK-ATS101MB Panasonic Electronic Components
ECC,%20ECK%20(-A,-N).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF.