ECK-D3A822KBP
ECK-D3A822KBP Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 8200PF 1KV Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 8200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 8200PF 1KV Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Capacitance: 8200 pF.