ECK-D3D332KBP
ECK-D3D332KBP Panasonic Electronic Components
ECK-D3zzzz%28KBP%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3300 pF.